Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renault T Serisi Yenileniyor
17/10/2020, 05:46 PM
Mesaj: #1
Renault T Serisi Yenileniyor
Bir çok markanın yenilikleri ile birlikte Renault'da makyaja girmiş.


2013 Yılında Renault T serisini üreterek,pazarsa sunmuştu.2015 Yılında ise Yılın Kamyonu ödülünü Renault T serisi kazanmıştı.Renault Trucks T serisi,trapez kabin, 12 derece eğimli ön cam ve pi şeklinde cephesi gibi üç ana unsuru ile ön plana çıkmıştı.

Renault kamyon ve çekici tasarımında ilklere imza atmış bir markadır.Majör ve Magnum serisi tasarımları ile zihinlerde ayrı bir yere sahiptir,Renault da bugün Magnum gibi bir tasarımın ardından amiral serisi olan T High Sleep kabin ile beklentilere cevap verememiştir.

FALCON (Düşük Tüketim için Esnek ve Aerodinamik Kamyon) projesi, ortaklardan oluşan bir konsorsiyumla birlikte proje Renault Trucks tarafından yürütülüyor. Teknik gelişmeler, orta vadede üretime başlamak amacıyla normal çalışma koşullarında iki yıllık maksimum müşteri yatırım getirisi elde etmeyi hedefliyor.

Evet resmi olmayan bilgilerle Renault Trucks T'nin ilk fotoğrafı.Görünüşe göre yine fazla bir yenilik yok gibi.Çok olumlu bir değişikliği fark etmek için içeriye bir bakış yeterlidir.Tasarımında yine birbirine tamamen aykırı çizgiler ve keskin yapılı çizgiler yine devam ediyor.


Farlar gövdeye maskelenmiş muhtemelen sahibi Volvo'da ki gibi LED farlar bulunuyor.Direksiyon simidi ise şoföre çok yakın bir açıda ayarlandığını açıkça gösteriyor.


   
   

Sitemiz de yayımlanan makalelerin ve fotoğrafların her türlü hakkı yazarlarımıza aittir.
İzinsiz Kullanılması ve çoğaltılması 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına göre suçtur.

magazinulasim@yahoo.com
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
15/02/2021, 07:02 PM
Mesaj: #2
RE: Renault T Serisi Yenileniyor
   

Renault T Serisi Yenileniyor /Renault T Range 2021

2013 Yılında Renault T serisini üreterek,pazara sunmuştu.2015 Yılında ise Yılın Kamyonu ödülünü Renault T serisi kazanmıştı.Renault Trucks T serisi,trapez kabin, 12 derece eğimli ön cam ve pi şeklinde cephesi gibi üç ana unsuru ile ön plana çıkmıştı ve artık yeniden yenilendi.

Renault T-serisi makyajlandı.Renault Trucks resmi tanıtımını yalnızca birkaç ay içinde, muhtemelen baharın sonunda yapacak. Tanıtım öncesi sızan fotoğraflar da yapısal olarak, yeni bir tampon ve yeni farlar bulunuyor.

İç mekanda yeni koltuklar, yeni bir alt yatak, yeni bir direksiyon kolonu, yeni dolaplar ve bardak tutucular, yeni bir multimedya ve anahtarsız sistemi yer alıyor.Daha iyi aerodinamik, yürüyen aksam için değiştirilmiş yazılım ve daha düşük yuvarlanma direncine sahip lastikler birlikte yüzde 3 ile daha az yakıt tüketimi sunacak gibi.


   
   

Sitede yayımlanan fotoğrafların her türlü hakkı sitemiz ve yazarlarımıza aittir.İzinsiz Kullanılması ve Çoğaltılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

magazinulasim@yahoo.com
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | MagazinUlasim.Com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS