Türkiye Ulaşım Sektörü İhtisaslaşmış İnteraktif Haber Forum Merkezi

Tam Görünüm: Zonda Türkiye
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
[Resim: e1e3fbe0bfe6bea0.jpg]

[Resim: zondad045jf7.jpg]

http://www.magazinulasim.com/printthread.php?tid=102

Geçtiğimiz yıllarda şehir içi otobüs pazarında kısa süreli olarak gördüğümüz sonrasında ise yatırımları ve satışları durdurulan,Zonda markası tekrar Türkiye pazarında.Zonda yetklileri ve Tükriye mümessiliği şu anda A9 sınıfında staliner 2 modelinin taklidi,iveco motorlu otobüs için 20 adetlik ön anlaşmayı Malazgirt Muş Bulanık Turizm seyahat ile gerçekleştirklermiş olduğu söylenmektedir.Kesin bilgileri tekrar sizlerle paylaşacağız.
Şok geçirdim şu an bu arabalar gemiye yüklenmiş ve ülkemize yola çıkıyormuş.Ne diyorsunzu bu zonda gerçek olurmu sizce ?

asan70

(12/05/2012 11:38 PM)Fatih Kocaoglu Yazılan: [ -> ]Şok geçirdim şu an bu arabalar gemiye yüklenmiş ve ülkemize yola çıkıyormuş.Ne diyorsunzu bu zonda gerçek olurmu sizce ?

Olur mu? Olur
Yazdığın bilgi doğruysa gerçektir. Adamlar bu kadar yıl hala ısrarlılar...Çinliler yavaş yavaş piyasayı da dünyayı da ele geçirecekler takmayın kafanıza!!
http://otorama.blogspot.com/2012/05/zond...liyor.html
http://www.zonda.com/en/NewsView.asp?ID=712

_______________
Yerli Araç Kullan TÜRKİYE Kazansın.Bizim İnsanımız KAZANSIN.
http://www.Otometre.com
http://otorama.blogspot.com
Alp Motor Tarafından Türkiye Mümessilliği Devam Eden Zonda Otobüslerinin Türkiye'ye İthal Edilmesi,Alınan Siparişlerin Teslimatı Kesinlik Kazandı.

http://www.zonda.com/en/NewsView.asp?ID=...ce=message

Malazgirt Muş Bulanık Seyahat Çin Üretimi Zonda A9 46 Kişilik İveco Motorlu Araçlarını Haziran Ayında Teslim Alacak.


[Resim: 20120505095921.jpg]

[Resim: 20120505110448.jpg]

[Resim: 20120505110438.jpg]

Necdet

(15/05/2012 01:28 PM)Fatih Kocaoglu Yazılan: [ -> ]Alp Motor Tarafından Türkiye Mümessilliği Devam Eden Zonda Otobüslerinin Türkiye'ye İthal Edilmesi,Alınan Siparişlerin Teslimatı Kesinlik Kazandı.

http://www.zonda.com/en/NewsView.asp?ID=...ce=message

Malazgirt Muş Bulanık Seyahat Çin Üretimi Zonda A9 46 Kişilik İveco Motorlu Araçlarını Haziran Ayında Teslim Alacak.

O_O Hadi Canım Olamaz.

Neoplandan apartılmış,sağdan soldan esinlenilmiş bana göre ucube Smile.İveco Motorlu Servis Parça,Arıza Yaptığında İveco'dan kim gelecek,nasıl çözüm bulacaklar.Vanholl de gelmişti Türkiyeye dur bakalım bunların ömür ne kadar olacak.Ortadoğuda Evobus'dan zonda kinglong gibi markalara yöenelenlerin hepsi,Mercedes Man ve muadillerini aramaya başladı Smile.

Ucuz Etin Yahnisi Derler...

Emre

Ülkemiz otobüs üretimi konusunda Dünyada kalitesi tanınmış bir üretim yeri olmasına rağmen Çin'den otobüs getirtip piyasaya satmak akıl karı değil, bu araçları alacak firmalar içinse sıkıntılı günler bekliyor kendi görüşüme göre, ayrıyetten bir diğer husus modellerinin taklit edildiği çin firmalarına dava açan Neoman grubu ise bu araçları görünce ne yapar acaba Smile
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler