Türkiye Ulaşım Sektörü İhtisaslaşmış İnteraktif Haber Forum Merkezi

Tam Görünüm: Türkiye Şehiriçi Otobüsler Fotoğraf Arşivi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Mersin Belediye Otobüsleri

Cem Telgeren
Alıntı:Mersin'in Conectolarının bu gerçekte ilginç bir stilde boyanmasının bir nedeni var sanırım. Daha doğrusu bu renklerin temsil ettiği birşeyler olmalı. Bilen kimse var mı acaba?

Bu arabaların üretim aşamasındaki ''MBB'ne üretilen'' benim arşivimde olan fotoğraflarında,bu boya desenlerine aldığım bilgi doğrultusunda tablet adı verildiğini biliyorum.

İşte Bir kaç kare.

Fotoğraflar izinsiz kullanılamaz !...


[Resim: 20061126mersinbus390x52tj7.jpg] [Resim: dscn0064pp4.jpg]
[Resim: koltuktablet006zr5.jpg] [Resim: koltuktablet007nb0.jpg]
Erzurum Büyükşehir Belediyesi?nde şehir içi ulaşımında kullanılmak üzere 3 yeni körüklü O 345 G modelinde otobüs alındı. 650 bin YTL değerinde olan ve 3 adet alınan körüklü otobüsler yolcu trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde çalışacak. Belediye Yetkililer, ihtiyaca göre yeni otobüslerin alınabileceğini kaydetti.
Körüklü otobüslerin hizmete girmesiyle ilgili olarak düzenlenen törene Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Genel Sekreter İrfan Salın, daire Başkanları ve vatandaşlar katıldı. Tören sonrası alınan körüklü otobüsler şehir turu attı. Wink[Resim: erzurumo345gtm7.jpg]
İlk Açılış ben yapayım.
Çorum Özel Halk Otobüsleri Fotoğrafları
Bmc Belde III Sersisi 260 CB


[Resim: orumh2ca9.jpg]
Malatya Belediyesi Bmc Belde 260 CB

[Resim: malatyabmclu7.jpg]

[Resim: malatyabmclu7.jpg]
Motaş Ulaşım;Bmc Belde Serisi ve Mercedes Benz Conecto yatırmlarından sonra, Man Lions City SL 283 araçlara da yatırım yapmaya başladı.

Malatya Belediyesi'nin aldığı 10 yeni belediye otobüsü, düzenlenen törenle sefere başlatıldı.
Yeni alınan 10 adet otobüsün tanıtımı ve sefere başlamaları nedeniyle Yeni Cami önünde bir tören düzenlendi. Törene, Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın'ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları, Daire Müdürleri, Belediye Meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Belediye araç parkının ve otobüs filosunun da vatandaşlara daha iyi hizmet verecek kapasiteye çıkarılması için yoğun bir gayret gösterdiklerini belirten Belediye Başkanı Akın, "Göreve geldiğimizde, ulaşımda kullanılan otobüslerimizin bir kısmı 73 bir kısmı 76 modeldi. 70 civarında otobüsle sizlere hizmet veriyorduk. Çok şükür görev süremiz içerisinde biri engelli olmak üzere toplam 37 adet otobüs alarak otobüs filomuzu yüzde 50'nin üzerinde yeniledik. Ben göreve geldiğimde otobüslerimizin yaş ortalaması 19 idi, bugün bu otobüslerimizin ortalama yaşı 10'a indi. Elbette ki bu çalışmalarımız devam edecektir. Şu anda tanıtımını yaptığımız otobüslerimiz ise 100 kişi kapasiteli, yeşil motora sahip ve klimalıdırlar. Biz her geçen gün bu otobüslerimizi yenilemeyi sürdüreceğiz" dedi.[Resim: mota1eh1.jpg]
[Resim: erdek0302zf3.jpg]
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Referans Adresler