Türkiye Ulaşım Sektörü İhtisaslaşmış İnteraktif Haber Forum Merkezi

Tam Görünüm: Bmc Bredabus Menarini
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
Bmc'nin Bredabus Menarini üretimi olan,İtalyan ithal bir araç sattığını biliyoruz.Motorunun Caterpillar olması dolayısıyla,oldukça gürltülü arçlar olduğunu hatılıyorum,hatta bazı arabalr servislerden çekilip kısa mesafe hatlarda çalıştırılıyordu.Bugünlerde pek görünmeyen,ama son kalan,arabanın şu anda Alem fm'de olduğunu belirtmek isterim.

[attachment=4072]

asan70

Alıntı:Bmc'nin Bredabus Menarini üretimi olan,
Bu otobüslerden BMC fabrikasına servis taşıyan iki araç olduğunu duymuştum..
Aslında görüntü olarak güzel ama iç ve direksiyon-km saati bolgesinin detay resimleri de olsa iyi olurdu..
Bilinen Araba şu anda 2 adet.Birisi Alem Fm'de bir diğeri Tarkya'da.

Bu arabaları 1992 - 1993 yıllarında Çukurova holdingin isteğiyle BMC 'nin distribütörlüğü ile başlıyor.O yıllarda 92 v8'e zorlasaydı belki Temsa gibi rakip olabilirlerdi.BMC bu araçlardan bir tane Akdeniz seyahattde Görüldüğü gibi bir tanesini de, çukurova holding medya grubu içinde olan Alem FM 'de

Breda Menarinbus,motorları CATERPİLLAR'dır !.Bu arabalar bir ara Antalya Alanya-Mersin hattında da Kamil Koç'ta çalışan bu arabaların motor sesleri ise oldukça fazla idi...Bâb-ı Âli Gazete,Medya şenlikerinde.
[Resim: yeniresimbredaar8.jpg]
Malkara Çağlar'a ait 07 plakalı Breda Menarini. Yıl yine 1995. Hemen arkasındaki çiftkatlı, Tezeller yapımı Setra görünümlü Pamukkale kuşak ve boyalı Kamil Koç. Smile

[Resim: firatkaradagbredacaglarzm8.jpg]
[Resim: 1znx1cx.jpg]
Lüx Edirne Ekspres / BMC Brenda Menarini
Yukarıda resmi görünen Breda, Edirne'ye Nilüfer'in gelmesine izin verilmesini protesto etmek maksadıyla Mustafa Altunhan tarafından benzin dökülerek yakılmıştır.
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler