Türkiye Ulaşım Sektörü İhtisaslaşmış İnteraktif Haber Forum Merkezi

Tam Görünüm: 2016 Model Yeni BMC 415
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın

asan70

Ve BMC'nin yeni kamyonu karşınızda!
Yeni BMC 415; daha modern ama yine tanıdık!
[Resim: yeni%2Bbmc%2BP1080904%25C2%25A9%2BOtolis...ot.com.jpg]

asan70

Uzakdoğulu BMC!
Motor 140 beygir.
[Resim: yeni%2Bbmc%2BP1080904%25C2%25A9%2BOtolis...ot.com.jpg]

asan70

BMC, broşürünü de hazırladığı Yeni 415'i bayilere vermeye başladı.
[attachment=4851]
Direksiyon ve göstergeler güzel görünüyor..
Fotoğraf http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ti...7611/detay
BMC'nin atağını beğendim. Görsel olarak daha başarılı ve gördüğüm kadarıyla %10 daha düşük fiyatlı NPR 8 'e göre. Diğer konularda da üç aşağı beş yukarı aynı olacağını tahmin ediyorum. Tercih edilebilir bir model, BMC'ye iyi kazandırması kuvvetle muhtemel. Smile
Bana göre BMC firması Çinli JAC'tan demonte kamyon alıp satmak yerine Elinde bulunan Profesyonel ve burunlu - burunsuz Levend kamyonet kupalarını geliştirerek bu sınıftaki araçlar konusunda elindeki imkanlarla daha güzel bir araç ortaya koyabilir ve yurtiçindeki tedarikçilerle, yerli parçalarla ekonomimize katkı sağlayabilirdi.Ama şu ortaya koyduğu araçla Çinli JAC'ın Isuzu kopyası kamyonunu demonte alıp kendi markasını koyup satarak ülkemizde Çin malı motorsiklet montajlayıp satan firmalardan bir farkı kalmıyor ne yazık ki.

asan70

(08/01/2016 06:56 PM)serdarsahin Yazılan: [ -> ] Bana göre BMC firması Çinli JAC'tan demonte kamyon alıp satmak yerine Elinde bulunan Profesyonel ve burunlu - burunsuz Levend kamyonet kupalarını geliştirerek bu sınıftaki araçlar konusunda elindeki imkanlarla daha güzel bir araç ortaya koyabilir ve yurtiçindeki tedarikçilerle, yerli parçalarla ekonomimize katkı sağlayabilirdi.Ama şu ortaya koyduğu araçla Çinli JAC'ın Isuzu kopyası kamyonunu demonte alıp kendi markasını koyup satarak ülkemizde Çin malı motorsiklet montajlayıp satan firmalardan bir farkı kalmıyor ne yazık ki.
Sanırım bu işbirliği artarak sürecek.
Birde ne kadar yerli dir demonte araç imal etmek?
415, modern emsallerine göre.Ama en kolay yolu seçmişler. İnşallah yerllilik oranı artar ve kendilerine ait modeller üretirler. Buna motor dahil olmalı.
Referans Adresler